banner2

banner1

banner22

Sakarya yine Müge Anlı’ya konu oldu

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 3 çocuk annesi olan Emel Şimşek isimli kadının kaçtığı Sakaryalı Fatih Sönmez’in birçok ilde kadınları evlilik vaadiyle kandırdığı iddia edildi.

GÜNDEM 26.03.2021, 18:18 Editör: Ebru Bulut
banner48

ATV'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında şaşkına çeviren bir olay gündeme geldi. Edinilen bilgiye gör Nebahat Şimşek, ortadan kaybolan kızı Emel Şimşek'i bulabilmek için programa katıldı. Yayına çıkılmasının yarım saat içerisinde programa bağlanan Emel Şimşek, hayatta olduğunu ve Bursa’da olduğunu söyledi. Kızının hayatta olmasının mutluluğunu yaşayan anne Nebahat Şimşek, gözyaşlarına hakim olmadı. Birçok kişiye borcu olduğunu ve evine sürekli icralar geldiğini söyleyen anne Nebahat Şimşek, kızının eve dönmesini istedi. Yayına katılan Sakaryalı Fatih Sönmez isimli gencin daha önceden çalıştığı kahvehanenin sahibi ise kasadan para çaldığını öne sürdü. Annesini ve erkek kardeşini suçlayan Emel Şimşek, eve dönmek istemediğini ve mutlu olduğunu söyledi. Yayına bağlanan ve gözyaşlarına hakim olamayan Emel Şimşek’in kızı Meryem ise “Bizi neden bıraktın anne” diye seslendi.

ÇOCUKLARI YÜREKLERİ SIZLATTI!

Bir buçuk aydır kayıp olan ve Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katıldıktan sonra yaşadığı ortaya çıkan Emel Şimşek, bugün de canlı yayına katıldı. 'Beni merak etmesinler mutluyum' diyerek stüdyoda annesine sarılmayan ve ailesini istemediğini söyleyen Emel Şimşek, büyük tepki topladı. Kavuşma anı sırasında annesinden uzak durarak tepki çekti. Komşusuna sarılan Emel Şimşek'in bu tavrının ardından yayına bağlanan kızının annesine duyduğu özlem yürek sızlattı. Emel Şimşek ise buz gibi tavırlarıyla Müge Anlı ve ekranları başındaki izleyiciye 'pes' dedirtti.

KAÇTIĞI ADAM DOLANDIRICI ÇIKTI!

Canlı yayında Emel Şimşek, Sakaryalı Fatih Sönmez ile mutlu olduğunu ifade ederek çocuklarının çağrısına kayıtsız kalınca, stüdyodakilerin tepkisiyle karşılaştı. Canlı yayına katılanlar Sakaryalı Fatih Sönmez’in Emel Şimşek’i dolandırdığını iddia etti. Emel Şimşek ise bu söylenenlere inanmamaları gerektiğini ve kendisinin Fatih Sönmez ile mutlu olduğunu ve onu çok sevdiğini belirtti. Bugün canlı yayınlanan programa Sakarya’dan katılan bir erkek; "Fatih en son Sakarya'da "Fransız konsolosluğunda şoför olarak çalıştığını söylemişti. Adapazarı'nda birçok kadını kandırdı. Hatta bizleri de kandırdı. Yeşil gözleri ile mi kandırıyor, ne yapıyor anlamış değiliz. Bunun peşine gitmeyin" dedi.

Yorumlar (0)