banner2

banner1

banner22

Sakarya'ya 11 doktor atandı

AK Parti İl Başkanı Yunus Tever sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Sakarya’ya 5'i uzman toplam 11 doktor ataması yapıldığını açıkladı.

GÜNDEM 03.03.2021, 21:03 Editör: Ebru Bulut
Sakarya'ya 11 doktor atandı
banner48

11 DOKTOR ATAMASI YAPILDI

Sağlık Bakanlığı 97. Dönem atamalarında şehrimizde 5'i uzman toplam 11 doktor ataması yapıldı. AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, atamaları sosyal medya hesabından duyurdu. Tever, yaptığı paylaşımında Özellikle Çocuk Nörolojisi ve Göğüs Cerrahisi alanlarında yaşanan eksikliğin atamalar ile birlikte sona ereceğini söyledi.

“SAKARYA’MIZA HAYIRLI OLSUN”

Sosyal medyadan paylaşım yapan Ak Parti İl Başkanı Yunus Tever; “Sağlık Bakanlığımızdan şehrimizin ihtiyacına yönelik taleplerimiz doğrultusunda 97. Dönem Devlet Hizmet Yükümlüğü kapsamında 6 hekim ve 5 Uzman hekim olmak üzere toplamda 11 adet Doktor ataması Sakarya’mıza yapılmıştır. Özellikle Çocuk Nörolojisi ve Göğüs Cerrahisi alanlarında yaşadığımız eksiklik inşallah bu atamalar ile birlikte nihayete ermiş olacak. Konuya olan ilgi ve hassasiyeti için Sağlık Bakanımıza şükranlarımızı sunuyoruz. Hekimlerimizin Sakarya’mıza hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Yorumlar (0)