banner2

banner1

banner22

Sakarya Ordulular Derneği 5’inci kez Yücetepe dedi

Sakarya Ordulular Derneği genel kurul sonrasında tek listeyle girdiği seçimde, Mustafa Yücetepe 5’inci kez başkan seçildi.

GÜNDEM 23.06.2021, 21:14 Editör: Ebru Bulut
Sakarya Ordulular Derneği 5’inci kez Yücetepe dedi
banner48

YENİDEN BAŞKAN SEÇİLDİ

Dernek binasında yapılan genel kurul sonrasında tek listeyle girdiği seçimde, Mustafa Yücetepe yeniden başkan seçildi. Çok sayıda misafir ve davetlinin iştirak ettiği Kongrede birlik ve beraberlik vurgusu yapıldı. Mevcut Başkan ve aday Mustafa Yücetepe gelen misafirleri kapıda karşılayarak tek tek ilgilendi. İstiklal Marşı ve Saygı duruşuyla başlayan genel kurul faaliyet raporunun okunmasıyla devam etti. Yapılan kongre sonucunda Mustafa Yücetepe ve yönetim kurulu oy birliğiyle seçildi.

SAKARYA ARTIK BİZİM YUVAMIZ VE SEVDAMIZ OLDU

Yeniden başkan seçilen Yücetepe; “Sakarya'mız çok renkli nüfusuyla Türkiye'mize örnek bir hemşehri şehrimizdir, biz Ordulular olarak diğer hemşehrilerimiz gibi burada yaşamaktan şeref bulmaktayız, aslen Ordulu olmakla beraber Sakarya artık bizim yuvamız ve sevdamız oldu. 130 bin Ordulu hemşehrilerimle birlikte, bu zamana kadar olduğu gibi, bundan böylede İlimiz Sakarya'ya hizmet etmekten şeref dar olacağız. Genel kurulumuza iştirak ederek bizleri onurlandıran başta, basınımızın güzide temsilcileri olmak üzere siz değerli hemşehrilerimize ve misafirlerimize çok teşekkür ederim” dedi. Yönetim kurulu üyelerinin toplu olarak fotoğraf çekilmesinin ardından sona erdi.

Yorumlar (0)