banner2

banner1

banner22

“Sakarya bir üretim şehridir”

SATSO bünyesinde çalışmalarını yürüten Tarım Ürünleri Üretimi ve Ticareti sektörü temsilcilerinin oluşturduğu 1'inci Meslek Komitesi, aylık olağan toplantısını meslek grubu üyelerinin de katılımıyla webinar platformu üzerinden gerçekleştirdi.

GÜNDEM 11.02.2021, 15:26 Editör: Gizem Demirsoy
“Sakarya bir üretim şehridir”
banner48

SATSO bünyesinde çalışmalarını yürüten Tarım Ürünleri Üretimi ve Ticareti sektörü temsilcilerinin oluşturduğu 1'inci Meslek Komitesi, aylık olağan toplantısını meslek grubu üyelerinin de katılımıyla webinar platformu üzerinden gerçekleştirdi. Gerçekleşen toplantıda sektöre ilişkin istişarelerde bulunularak sorunlar ve çözüm önerileri tartışıldı, gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı. 2021 yılının SATSO’da üyelerle iletişim yılı belirlenmesi ile birlikte 1. Meslek Komitesi artık aylık olağan toplantılarına meslek grubu üyelerini ağırlayacak.

“TÜKETTİĞİNDEN FAZLA ÜRETEN BİR İLİZ”

SATSO Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda 1’inci Meslek Komitesi Üyesi olan A. Akgün Altuğ, “Sakarya bir üretim şehridir. Tarım anlamında da üretimiyle ülkemizin dikkat çeken, tükettiğinden fazla üreten bir ildir. Pandemi ile birlikte tarımın öneminin artması ile birlikte üyelerimizle olan iletişime verdiğimiz önem de kat kat artmıştır. Çoğu meslek komitemiz artık toplantılarında meslek grubu üyelerini ağırlamaya başladı. 1’inci Meslek Komitemiz de sektörel çalışmalara destek verecek üyelerini toplantılarında ağırlayacaktır. Tarımsal üretim sektörümüz adına verimli toplantıların olmasını temenni ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

“ÇALIŞMALARIMIZA DEVAM EDECEĞİZ”

Meslek Komitesi Başkanı Mehmet Dinler toplantının ardından yaptığı açıklamada şunları dile getirdi: “Odamızın almış olduğu her kararı titizlikle uygulamak bizlerin sorumluluğudur. 2021 yılının üyelerle iletişim yılı olarak belirlenmesi komite olarak bizleri oldukça memnun etmiştir. 1’inci Meslek Komitesi olarak üyelerimizle yılın her döneminde iletişimimizi yüksek tutarak sorunlarını ve çözüm önerilerini dinliyor, aylık olağan toplantılarımızda komite üyelerimiz ile tartışarak çözüm bulmaya çalışıyoruz. Artık meslek grubu üyelerimizi ağırlayarak daha verimli çalışmalarımıza devam edeceğiz.” dedi.

Yorumlar (0)