banner2

banner1

banner22

Sahte Şeyhin dergahı satışa çıkarıldı

12 yaşındaki kız çocuğunu istismar ettiği iddiasıyla tutuklanan Uşşaki Tarikati Şeyhi Eyüp Fatih Şağban'ın, Akyazı Kuzuluk'taki dergah evi satışa çıkarıldı.

GÜNDEM 14.09.2020, 10:43 Editör: Ebru Bulut
Sahte Şeyhin dergahı satışa çıkarıldı
banner48

Medyascope'dan Fatih Fıstık'ın haberine göre, Akyazı Kuzuluk'ta bulunan ev ve villa satışa çıkarıldı. Haberde, “Eyüp Fatih Şağban'ın evi, Kuzuluk Orta Mahalle Muhtarlığı’nın hemen arkasında yer alıyor. Ön tarafta kendisine özel olarak yaptırdığı villa tipi bir ev, arkasında da yeşil duvarlı, tekke olarak kullanılmak üzere inşa edilmiş bir bina var. Buraya gittiğimizde evin önünde jandarma bekliyordu ve evin camları kırılmış durumdaydı.

JANDARMA KAPIDA

Evin camlarının kırık olduğu görülüyor, önünde jandarma bekliyor. Kuzuluk Orta Mahalle Muhtarı Murat Çakmakçı, evin birkaç gün önce satılığa çıkarıldığını söylerken “Bu arsayı dört sene önce aldılar. Evde sadece kendi ailesi ve çocukları vardı. Onlar da olayın duyulmasından bir-iki gün sonra terk ettiler. Hatta ben giderek konuştum, bu mahallede artık barınamayacaklarını, mahallelinin çok öfkeli olduğunu söyledim” dedi.” denildi.

Yorumlar (0)