banner2

banner1

banner22

Sağlık Sen’den Seah Başhekimi Halis’e ziyaret

Şube Bakanı Abdullah Sönmez, Şube Sekreteri Abdullah Arı, Başkan Yardımcısı Vedat İnan İşyeri Temsilcisi Bülent Polat ile Başhekim Doç. Dr. Fikret Halis’i makamında ziyaret etti.

GÜNDEM 01.06.2021, 11:34 Editör: Ebru Bulut
Sağlık Sen’den Seah Başhekimi Halis’e ziyaret
banner48

SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZIN MORAL VE MOTİVASYONUNU YOK ETMEKTEDİR

Şube Başkanı Abdullah Sönmez; Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19’la mücadelede ilimizde salgının yükünü çeken Eğitim Araştırma Hastanemizde sağlık çalışanlarımızın canları pahasına destan yazdığına şahit olduk. Covid oldular evlatlarından eşlerinden ana babalarından aylarca ayrı kaldılar ve bu zorlu sürecin hem maddi hem de manevi kaybedeni oldular. Sağlık Sen’in bakanlığın kapısını aşındırarak dile getirdiği başta döner sermayede adalet olmak üzere bir günde çözüme kavuşacak konulara bir türlü el atılmamasını ve mağduriyetlerin giderilmemesinin acı faturası sağlık çalışanlarımızın moral ve motivasyonunu yok etmektedir. Değerli Başhekimimize Rabbimizden muvaffakiyetler ve kolaylıklar diliyoruz.

HİZMET ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ

Doç. Dr. Fikret Halis; “Sağlık Sen Şube Başkanımıza ve yönetimine ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Sakarya Eğitim Araştırma Hastanemizde göreve geldiğimiz günden itibaren Covid nedeniyle çok hızlı kararlar alarak uygulamaya koyduk. Merkez, Korucuk, Doğumevi ve Pandemi kampüslerinde görev yapan tüm personelimize teşekkür ediyorum. İnşallah eksik branşlarımızda tamamlanıyor hem fiziki mekan hem de güçlü kadrolarımızla ilimize hizmet etmeye devam edeceğiz. Çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum” dedi.

banner84
Yorumlar (0)