banner22

Rektör Savaşan’dan öğrencilere çorba ikramı

Sakarya Üniversitesi Merkez Kütüphanesinde final haftası nedeniyle geç saatlere kadar ders çalışan öğrencilere çorba ikramında bulunuluyor. SAÜ Rektörü Prof. Dr. Fatih Savaşan, ilk çorba servisini yaparak öğrencilerin sıcak molasına ortak oldu.

GÜNDEM 04.01.2022, 14:41 Editör: Ebru Bulut
Rektör Savaşan’dan öğrencilere çorba ikramı
banner48

ÇORBA İLAÇ GİBİ GELDİ

Çorba ikramında öğrencilerle bir araya gelen Rektör Prof. Dr. Fatih Savaşan öğrencilere kendi elleriyle çorba ikram etti. Rektör Savaşan ile sohbet eden öğrenciler, çorba ikramından dolayı teşekkür etti. Çorba ikramından memnuniyetini dile getiren öğrencilerden biri, “Son derece güzel bir uygulama olmuş. Özellikle sınav haftasında, sabahlara kadar ders çalıştığımız bir dönemde, çorba ilaç gibi geldi. Teşekkür ediyoruz” yorumunda bulundu.

ÖĞRENCİLERİN TALEP VE ÖNERİLERİNİ DİNLEDİ

banner84
Gece ders çalışan öğrencilere yönelik çorba ikramının faydalı olduğunu değerlendiren öğrencilerden biri ise, “İçimiz ısındı ve karnımız doydu, rektörümüze teşekkür ediyoruz” dedi. Zorlu final haftası boyunca öğrencilerin moral ve motivasyonlarını yükseltmek amacıyla Kütüphane girişinde kurulan stant, görevliler tarafından ders çalışan öğrencilere sıcak çorba servisi yapacak. Çorba servisinin ardından Rektör Prof. Dr. Savaşan, kütüphaneyi dolaşarak öğrencilerin talep ve önerilerini dinledi.

Yorumlar (0)