banner2

banner1

banner22

Ramazan ruhu Agora'da yaşanacak

Agora Alışveriş Merkezi, özlenen eski ramazan eğlencelerini Sakaryalılara yeniden yaşatmak için hazır.

GÜNDEM 16.05.2018, 10:22
Ramazan ruhu Agora'da yaşanacak
banner48

ETKİNLİKLERLE RAMAZAN AYI ŞENLENECEK

Agora AVM; bu yıl da ramazan ayında özlenen ramazan ruhunu Sakaryalılarla birlikte yaşayacak.

 Ramazan boyunca her akşam saat 20.00 – 21.00 arasında ziyaretçilerine fasıl dinletisi ve sema gösterisi hizmetini sunacak olan Agora AVM; her Cumartesi ve Pazar günü Hacivat Karagöz Müzikalini saat 17.00’da ve Ramazan Eğlencesi adlı programını ise saat 21.00’da Sakaryalıların ramazan ayını şenlendirecek. Eğlencenin yanı sıra ramazanda dikkat edilmesi gereken sağlık konusunu da unutmayan Agora AVM; Konak Hastanesi Diyetisyeni Cansu Köksal ile 25 Mayıs ve 8 Haziran tarihlerinde “Ramazanda Nasıl Beslenmeliyiz?” sorunun yanıtını arayacaklar. Dahili Uzman Doktoru Ahu Oğur ise 1 ve 13 Haziran tarihlerinde “Şeker ve Tansiyon” konularını Agora AVM ziyaretçileri için ele alacak. Saat 19.00 – 19.45 arasında gerçekleşecek olan söyleşilerde dinleyiciler merak ettikleri tüm soruları doktorlara sorabilecek. 28 Mayıs Pazartesi günü ise ramazanın vazgeçilmezi olan ve izleyenleri gururlandıran muhteşem gösterileri ile Mehteran Takımı saat 19.00’da Agora Cadde’de yer alacak.

ÖZEL İFTAR MENÜLERİ

Agora Alışveriş Merkezi yemek katında bulunan tüm restoranların Agora’ya özel hazırladığı iftar menüleri ve her Cumartesi, Pazar günü ücretsiz olarak ziyaretçilerine yapacağı ikramlar ile de tercih edilecek. Agora Alışveriş Merkezi ramazanın tadının doya doya çıkarılması için 16Mayıs - 14 Haziran tarihleri arasında 11.00– 23.00 saatleri arasında hizmet verecek.

İSTANBUL GEZİSİ VE TEKNEDE İFTAR FIRSATI

Agora Alışveriş Merkezi mağazalarından en çok alışveriş yapan 6 kişi; tarihi atmosferi ile büyüleyen İstanbul’u hem gezecek hem de tekne seyahati eşliğinde iftar yemeği kazanacak. 15 Mayıs – 8 Haziran tarihleri arasında Agora Card ile en çok alışveriş yapan 6 kişi yanlarında 1 kişi ile birlikte,10 Haziran Pazar günü JOLLY TUR SAKARYA ile İstanbul’daki Ayasofya Cami, Aziz Mahmud Hüdai Türbesi, Yerebatan Sarnıcı, Sultan Ahmet Cami, Eyüp Sultan Cami&Türbesi ziyaretini ve sonrasında Eminönü İskelesi’nden hareket ederek 3 saatlik tekne turu ile iftar yemeğine davet edilecek.

RAMAZAN’A ÖZEL ATÖLYELER

Ramazan ile gelecek sıcak ayları hissettirmeyip, serin ortamı ve eğlenceli ramazan etkinlikleri ile unutulmaz kılmayı amaçlayan Agora, Teraryum ve Taş Boyama atölyeleriyle gündüzleri değerlendirecek. 23 Mayıs ve 6 Haziran’da Teraryum Atölyesi, 29 Mayıs ve 4 Haziran tarihlerinde ise taş Boyama Atölyesi uzman eğitmenler eşliğinde saat 16.00’da Sakaryalıları bekleyecek.

Çocukların ilgiyle katıldığı ve eğlenirken öğreten aktiviteler sunan Agora Çocuk Kulübü Ramazan ayında da devam ediyor. Her Cumartesi - Pazar 13.00 – 18.00 saatleri arasında 1. kat etkinlik alanında minik ziyaretçilerin eski Ramazan geleneklerini öğrenmeleri için Ramazana özel çocuk atölyeleri de Agora Alışveriş Merkezi’nde olacak.

 

Yorumlar (0)