banner2

banner1

banner22

Projelerini anlattı

Türkiye Kamu Çalışanları Dayanışma ve Kalkınma Vakfı Başkanı Burhan Oğuz daha çok öğrenciye burs verebilmek için ‘Gelin kurbanı birlikte keselim’ çağrısı yaptı.

GÜNDEM 31.07.2018, 18:48
Projelerini anlattı
banner48

Türkiye Kamu Çalışanları Dayanışma ve Kalkınma Vakfı (TÜRKAV) Başkanı Burhan Oğuz ve yönetici arkadaşları Tarkan Öztekin ile Kürşat Kiraz Haberlisin.com Genel Yayın Müdürü Güven Hasbaş’ı ziyaret etti. TÜRKAV’ın yeni dönem projelerinin konuşulduğu ziyaretin en önemli gündemi kurban kesimi oldu.

BİRLİKTE KESELİM

TÜRKAV Başkanı Burhan Oğuz vakfın kuruluş amacının belli olduğunu ifade ederek “Vakfımız kamu çalışanlarının dayanışmasına öncülük için kuruldu. Bizden önce görev yapan büyüklerimizden devraldığımız bayrağı daha yukarılara taşımak için çalışacağız. Daha çok öğrenciye dokunmak daha çok kamu çalışanının yanında olabilmek için birlikteliğimizi güçlendirmemiz lazım. Sakarya’da çok güzel bir organizasyon hazırladık. Anlaştığımız bir besihane sadece TÜRKAV’ın kurbanını kesecek. Daha çok öğrenciye burs vermek daha çok öğrenciyi misafir etmek için kurbanı birlikte keselim istiyoruz”

KAPIMIZ HERKESE AÇIK

TÜRKAV ile kurban kesmek isteyen herkese kapısının açık olduğunu ifade eden Başkan Oğuz “ Kavaklar Caddesi Uzunoğlu Pasajı’nda ki hizmet binamızdan bilgi alınabileceği gibi 05356952544 nolu telefonla da irtibata geçebilirler. Sakarya halkı ile kurbanda birlikte olmak istiyoruz” dedi.

Yorumlar (0)