banner2

banner1

banner22

Polisten örnek hareket

İl Emniyet Müdürlüğü’nde görev yapan polis memuru alışveriş yapan ve poşetlerini taşımakta zorlanan kadına yardım etti. Bu hareketini bir kişi sosyal medyadan ‘melekler bazen lacivert giyerler’ paylaşımını yaptı.

GÜNDEM 03.05.2021, 18:06 Editör: Ebru Bulut
banner48

YAŞLI KADINA YARDIM ETTİ

Türk polisi yaşlı insanlara merhametli tavırları ve yardımseverlikleriyle birçok kez gündem oldu. Son olarak; İl Emniyet Müdürlüğü’nde görev yapan polis memuru kısıtlamada alışveriş yapan ve poşetleri taşımakta zorlanan yaşlı kadını fark etti. Hemen araçtan inerek, yaşlı teyzenin yanına yaklaşan polis memuru eşyaları evine kadar taşımasında yardımcı oldu. Yaşlı Teyze önce ceza yazılacağını sanarak, “Oğlum; kimsem yok, yalnız yaşıyorum. Mecburen çıktım.” diyerek kendini ifade etmeye çalıştı. Yaşlı kadın Polis Memurunun ‘Teyzem biz sana yardımcı olmaya geldik’ sözüyle rahatlarken, Polis Memuru, yaşlı teyzeye evine kadar sohbet ederek eşlik etti. Polisin bu örnek davranışı cep telefonu ile çekilerek Türk Polisi’nin sosyal medya hesabı üzerinden paylaşıldı.

“MELEKLER BAZEN LACİVERT GİYERLER”

Yapılan paylaşımda ise; ‘melekler bazen lacivert giyerler’ notu düşüldü. Öte yandan Sosyal medyadaki yapılan bu paylaşım kısa sürede çok sayıda beğeni yağmuruna tutuldu.

Yorumlar (0)