banner2

banner1

banner22

Polisler sürücüleri uyardı

Sakarya Emniyet Müdürlüğü ekiplerince şehrin giriş ve çıkışlarında oluşturulan uygulama noktalarında vatandaşlar maske ve mesafe kuralları konusunda uyarılırken HES kodu sorgulaması yapıldı. Serdivan İlçesinde ise bir vatandaş, uygulama noktasındaki polislere yemek getirdi.

GÜNDEM 04.03.2021, 13:40 Editör: Aysima Kortak
banner48

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın paylaştığı haritada 17 Çok Yüksek Riskli Şehirden biri olan Sakarya’da Sakarya Emniyet Müdürlüğü ekiplerince şehrin giriş-çıkış noktalarında uygulama başlatıldı. Araçları tek tek durduran polis ekipleri vatandaşları maske ve sosyal mesafe konusunda uyardı. Çok sayıda sürücü ve yolcunun maske takmadığı görülürken vatandaşlara uyarıda bulunan polisler ücretsiz maske de dağıttı.

POLİSLERE YEMEK GETİRDİ

Bu sırada Serdivan İlçesine bağlı 32 Evler Mahallesi’nde bulunan uygulama noktasına yakın bir yerde oturan Ömer Yılmaz, uygulama noktasında görev yapan polislere yemek getirdi. Gazetecilerin kendisini görüntülemesini istemeyen Ömer Yılmaz, “İhtiyaçları olduğunda getirmeye mecburuz biz, evlatlarımız onlar bizim” dedi.

Yorumlar (0)