banner2

banner1

banner22

Polisin dikkatinden kaçmadı

SAÜEAH Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi önünde husumetlisi tarafından kurşunlanarak başından ve göğsünden vurulan İsmail S.’nin failleri yakalandı.

GÜNDEM 08.08.2018, 17:58
Polisin dikkatinden kaçmadı
banner48

Olay, 3 Ağustos günü saat 00:00 sularında Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Merkezi’ne rahatsızlanan çocuğunu götüren İsmail S.(35), husumetlisi olduğu öne sürülen kişilerce kurşuna yağmuruna tutulmuştu.

Başından ve göğsünden ağır yaralanan İsmail S., daha sonra Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak ameliyata alındı.

Çevredeki geniş çaplı incelemeler ve güvenlik kameralarını izleyen Cinayet Büro Amirliği ekipleri zanlıların S.K., K.K. ve B.P. olduğunu tespit etti ve peşlerine düştü ve zanlılar kıskıvrak yakalandı.

Gözaltına alınan şüphelilerin işlemleri devam ederken Asayiş Şube Müdürlüğü binası çevresinde etrafı kolaçan eden bir şüpheli polisin dikkatinden kaçmadı. Şahıs gözaltına alındı.

Sorguya alınan şüpheli hastanede tedavisi devam eden İsmail S.’nin akrabası Ş.S. olduğu ortaya çıktı.

Ş.S.’nin üzerinden 1 adet 9 mm ruhsatsız tabanca, 1 adet 7.65 çapında ruhsatsız tabanca ve 11 adet çeşitli çaplarda fişek çıktı.

Yapılan incelemelerde tabancaların H.T. ve R.T. isimli şahıslara ait olduğu öğrenildi. Polis Ş.S.’nin gözaltına alınmasından sonra H.T. ve R.T.’yi de gözaltına aldı.

Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi önündeki silahlı saldırıyı gerçekleştirdiği anlaşılan K., K.K. ve B.P.’nin yanı sıra vurulan İsmail S.’nin akrabası Ş.S. ve H.T. ile R.T. isimli şahıslarda gözaltına alındı.

Şüphelilerin emniyetteki işlemleri sürüyor.

[ilgili-haber=22396]

Yorumlar (0)