banner2

banner1

banner22

Polise başvurdu

Adapazarı ilçesi İstiklal Mahallesi’nde yaşayan Hayati K. kola almak için gittiği marketten dönünce eşinin evde olmadığını gördü. Cep telefonu ve 600 lirayla kayıplara karışan hamile eşi için polisten yardım istedi.

GÜNDEM 14.01.2021, 14:59 Editör: Gizem Demirsoy
Polise başvurdu
banner48

Adapazarı’nda yaşayan Hayati K. Pazar gününü kısıtlama nedeniyle evlerinde geçiriyordu. Markete kola almak için giden Hayati K. patlayan bisiklet lastiğini akrabasında tamir ettirdikten sonra 19.00 sularında eve geldiğinde 3.5 aylık hamile olan eşinin evde olmadığını fark etti. Eşinin yakın komşularda olabileceğini düşünen Hayati K. kısa bir araştırmanın ardından eşinin evi terk ettiğini anladı. Aynur K.’nın kendi telefonunu bırakıp eşinin cep telefonunu ve evde bulunan 600 lirayı alarak evden ayrıldığını anlayan Hayati K. Cumhuriyet Polis Merkezine giderek kayıp başvurusunda bulunda.

“PAZAR GÜNÜNDEN BERİ EŞİMDEN HABER ALAMIYORUZ”

Hayati K. Haberlisin editörüne yaptığı açıklamada “Markete kola almaya diye çıktım. Bisikletimin lastiği patlamıştı onu akrabamla birlikte tamir ettik.  Sonra eve döndüm. Eşim 3.5 aylık hamile. Kendi telefonunu bırakıp benim telefonumu ve evde bulunan 600 lirayı alarak evden gitmiş. Cumhuriyet Polis Merkezine giderek kayıp başvurusunda bulundum. Pazar gününden beri eşimden haber alamıyoruz. Görenlerin polise bildirmesini istiyorum” diyerek yardım istedi.

Yorumlar (0)