banner22

Polis ekiplerine teşekkür etti

Serdivan İlçesinde doğum sancısı tutunca eşi Ece Atalay’ı doğuma yetiştiren Mert Atalay, kapanan trafik nedeniyle Yunus Polislerinden destek istemiş ve polis eşliğinde eşini hastaneye yetiştirdiği anlar MOBESE kameralarına yansıdı. Mert Atalay, kendilerine destek olan polislere teşekkür etti.

GÜNDEM 03.01.2022, 11:07 Editör: Ebru Bulut
banner48

TEŞEKKÜR ZİYARETİ
Serdivan İlçesinde geçtiğimiz günlerde doğum sancısı tutan eşi Ece Atalay’ı kendi otomobiliyle hastaneye yetiştirmek için yola çıkan Mert Atalay, trafiğin kilitlenmesi nedeniyle ilerlemekte zorluk çekince yoldaki polis ekiplerinden yardım istedi. Yardım çağrısına sessiz kalmayan Yunus Polisleri, Atalay’ın aracına eskortluk yaparak hastaneye yetiştirmişti. Doğumun ardından kendilerine yardımcı olan polisleri ziyaret eden Mert Atalay, polis memurlarına teşekkür etti. Uzun süredir reklam sektöründe hizmet veren ve Sakarya’nın tanınan isimlerinden olan Mert Atalay’ın bu ziyaretinin görüntüleri ise emniyet müdürlüğünce servis edildi.
 

HOŞ GELDİN ATLAS BEBEK
Öte yandan Ece ve Mert Atalay’ın Atlas ismini verdikleri sağlıklı bir bebekleri oldu. Bizde Adapazarı Akşam Haberleri Gazetesi ve Haberlisin.com Ailesi olarak Atalay Ailesine mutluluklar, Atlas Bebeğe ise sağlıklı uzun bir ömür dileriz…

banner84

Yorumlar (0)