banner2

banner1

banner22

Polis bastı

Serdivan Kemalpaşa Mahallesi’nde bir apart daireye fuhuş baskını yapıldı. Para karşılığı cinsel ilişkiye giren iki kadına idari işlem yapılırken apart mühürlendi.

GÜNDEM 30.05.2018, 16:04
Polis bastı
banner48

Serdivan İlçesi Kemalpaşa Mahallesi’nde bir apart dairede fuhuş yapıldığı ihbarını alan polis, para karşılığı fuhuş yapan kadınları takibe aldı. Gece yarısı baskınında A.K ile C.K isimli kadınlar para karşılığı fuhuş yapmaktan gözaltına alınırken, evde müşteri olarak bulunan şahıslar ifadelerinin ardından serbest bırakıldı.

Polis para karşılığı fuhuş yapan şahıslara 525’er lira idari para cezası uyguladı. Para karşılığı fuhuş yapan kadınların hastanede yaptırılan muayene ve tahlillerinde bulaşıcı hastalıkları olmadığı tespit edildi.  Apart, ‘Zührevi Hastalıklar ve Fuhuşla Mücadele Komisyonu’ kararı ile mühürlendi.

Para karşılığı fuhuş yapan kadınların emniyette ki ifadesinde Ankara ayrıntısı dikkat çekti. Kadınların Ankara’dan gelerek apart daire kiraladıklarını ve para karşılığı fuhuş yaptıklarını kabul ettiler.

Kemalpaşa Mahallesi’nde polisin operasyonunu görenler ‘Bu kadar da olmaz. Mübarek ayda bari bu işleri yapmayın’ diyerek kadınlara tepki gösterdiler.

Yorumlar (0)