banner2

banner1

banner22

Perşembe günü kar geliyor…

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, yarından itibaren etkisini gösterecek olan sıcaklık düşüşü sonrası Perşembe gününden itibaren Sakarya’da kar yağışının etkili olacağını bildirirken sıcaklıkların yer yer 15 derece düşeceği konusunda uyarı yaptı.

GÜNDEM 03.02.2020, 15:09 Editör: Ebru Bulut
Perşembe günü kar geliyor…
banner48

KAR GELİYOR!

Meteoroloji Genel Müdürlüğünün resmi internet sitesinde yayınlanan 5 günlük hava tahmini sonrasında uyarılar ardı ardına gelmeye başladı. Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından önümüzdeki gün sıcaklıkların 10 ila 15 derece düşeceği belirtilirken Çarşamba günü Marmara Bölgesi ve özellikle İstanbul’da etkili olacak şiddetli yağışın Perşembe gününden itibaren yerini kar yağışına bırakacağı bildirildi. Hava sıcaklıklarının düşmesi nedeniyle kar yağışının etkisinin artacağı ve yüksek kesimlerde yağışın aralıksız 2 gün boyunca devam edebileceği öğrenildi.

PERŞEMBE GÜNÜ BAŞLIYOR

Öte yandan Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından verilen bilgilere göre Perşembe Günü Sakarya’yı etkisi altına alacak olan kar yağışının Cumartesi gününe kadar etkili şekilde devam edeceği bildirildi. En düşük sıcaklığın 0 derecenin altında olması beklenen Sakarya’nın yüksek kesimlerinde ise kar yağışının aralıksız olarak etkisini göstereceği bildirildi.

Yorumlar (1)
Tuğçe uysal 1 yıl önce
Hayırlısıyla yağsın