banner2

banner1

banner22

Peker bu sefer gazetecileri hedef gösterdi

Son dönemde ortaya attığı iddialarla büyük tartışma yaratan Sedat Peker, bugün "Fırtınalarla Büyüyen Fidanlar Rüzgarlarla Yıkılmazlar" başlıklı 8’inci videosunu yayınladı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun geçtiğimiz günlerde kendisinin ortaya attığı iddialara yanıt vermek üzere katıldığı programı hedefe koyan Peker, programda yer alan gazeteciler için de sert ifadeler kullandı.

GÜNDEM 30.05.2021, 09:46 Editör: Ebru Bulut
banner48

YouTube üzerinden yayınladığı videolar ve iddialarıyla Türkiye'de büyük tartışma yaratan Sedat Peker, bugün "Fırtınalarla Büyüyen Fidanlar Rüzgarlarla Yıkılmazlar" başlıklı 8’inci videosunu yayınladı. Peker'in hedefinde bu kez son dönemde tartışma yaşadığı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun katıldığı program ve kendisine iddialarla ilgili sorular yöneltmek için canlı yayına katılan gazeteciler var.

"IŞIK TUTULMUŞ TAVŞAN GİBİ KALDI"

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Habertürk'te Kübra Par'ın sunduğu programda gazeteciler Veyis Ateş, Mehmet Akif Ersoy, Merdan Yanardağ ve İsmail Saymaz'ın sorularını yanıtlamıştı. Soylu'nun kendisi hakkında ortaya atılan iddialara karşı açıklamalarda bulunduğu program ve orada yer alan gazeteciler, Peker'in hedefinde yer aldı. Sorulan soruları beğenmeyen Peker, şunları söyledi: "Saymaz hazırlanmıştı belli, tam girecekti konuya tak kaldı. 'Dur dedi niye sinirleniyorsun?' dedi. O da ışık tutulmuş tavşan gibi kalakaldı. Daha da bir şey diyemedi. 'Ne yapsaydık?' diyor. E kalkıp gitseydin masadan. O 2 buçuk saat konuşmuş, sizler ikişer dakika. Ayıp ya. Bir de 'O suç örgütü lideri zaten' diyorsunuz bana bir de. Nasıl gazetecisiniz sizler."

banner84
Yorumlar (0)