banner2

banner1

banner22

Pazarlar açılıyor mu?

Sakarya Seyyar Giyim Eşyası Satıcıları Esnaf Odası Başkanı Yekta Tepe, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda kullandığı “Zincir marketler için yaptığımız girişimler sonuç verdi ve şimdi sıra pazaryerlerinin açılmasında” ifadeleri akıllara ‘Pazarlar açılıyor mu?’ sorusunu getirdi.

GÜNDEM 04.05.2021, 15:14 Editör: Ebru Bulut
Pazarlar açılıyor mu?
banner48

SIRA PAZARYERLERİNİN AÇILMASINDA

Sakarya Seyyar Giyim Eşyası Satıcıları Esnaf Odası Başkanı Yekta Tepe, daha önce zincir marketlerin gıda dışı reyonların kapatılması üzerine yaptığı çalışmaların sonuç vermesi üzerine sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak “sıra pazaryerlerinin açılmasında…” ifadelerini akıllara ‘Pazarlar açılıyor mu?’ sorusunu getirdi.

GENELGE BEKLENİYOR

Sosyal medya hesabından SESOB Başkanı Hasan Alişan’ı etiketleyerek paylaştığı notta Başkan Tepe, “Zincir marketler için yaptığımız girişimler sonuç verdi ve şimdi sıra pazaryerlerinin açılmasında. Yapılan görüşmeler neticesinde pazaryerlerinin açılması ile ilgili İçişleri Bakanlığı Genelgesi bekleniyor. Haftada bir gün tüm pazaryerlerinin yürüyüş mesafesinde açılması planlanıyor. Kötünün iyisi diyebiliriz, ancak buna da şükür” ifadelerine yer verdi.

Yorumlar (0)