banner2

banner1

banner22

Öztürklerden salgın eğitimi

Öztürkler Otomotiv, dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını tedbirleri kapsamında çalışanlarına eğitim verdi. Eğitimde hastalığın belirtileri, insanlarla mesafenin korunması gibi konular aktarıldı.

GÜNDEM 15.04.2021, 17:24 Editör: Aysima Kortak
Öztürklerden salgın eğitimi
banner48

MÜCADELEYE KATKI

Ülke genelinde olduğu gibi şehrimizde de virüsün yayılımı durdurulamıyor. Alınan tedbirlerin yanı sıra bireysel sorumluluk alınması da yayılımın önlenmesinde büyük önem taşıyor. Seat, Otopratik, Lukoil ve Lassa markalarını bünyesinde barından Öztürkler Otomotiv çalışanlarına Covid eğitimi verdi. Dr Mehmet Salihoğlu çalışanlara salgın döneminde alınması gereken tedbirler, mesafe, hijyen bilgeler aktardı. Özellikle virüsün yayılım hızının düşürülmesi için mesafe ve hijyen kurallarına azami özen gösterilmesi istendi.

AZAMİ ÖZEN GÖSTERELİM

Dr. Mehmet Salihoğlu salgının mutasyonlarla farklı bir boyuta geçtiğine vurgu yaptığı eğitimde “Maske, mesafe ve hijyen salgınla mücadelenin en önemli üçlüsü. Aşılama tamamlanana kadar hepimizin mesafeli olmak gibi bir zorunluluğu var. Hem şirkette ağırladığınız misafirler hemde sizin sağlığınız için tek kullanımlık ürünler ve mesafe konusunda hassas olalım. Virüsün belirtileri herkesçe biliniyor. Şüphelendiğiniz ya da belirtilerini hissettiğinizde hemen sağlık kuruluşlarına başvurulmasını sağlayın”

Yorumlar (0)