banner2

banner1

banner22

Özel Eğitim Öğretmenlerinden Engelliler Haftası Klibi

Serdivan Özel Eğitim Anaokulu öğretmenleri içinde bulunduğumuz Engelliler Haftası'nda özel gereksinimli bireylerin yaşamlarına dikkat çekmek amacıyla bir video klip hazırladılar.

GÜNDEM 12.05.2020, 16:19
banner48

'SEVGİ VARSA ENGEL YOK'

Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından kurgusu yapılan klibe İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş da 'Sevgi Varsa Engel Yok' sözü ile destek verdi.

“FARKLI BAKMA FARKINDA OL”

Özel eğitim alanındaki başarılı çalışmalarını Serdivan Özel Eğitim Anaokulu Müdürlüğünde de devam ettiren Ahmet Göktaş ve öğretmenler klipte; "Hep Birlikte Büyük Bir Aileyiz. Hayata Engel Tanımıyoruz. Dünya Renklerle Güzel. Bizler Renklerimizin Farkındayız. Farklı Bakma Farkında Ol. Okulda Birlikte, Hayatta Birlikteyiz. Eğitimin Gücüne İnanıyoruz. Hep Birlikte Başarabiliriz. 10-16 Mayıs Engelliler Haftasında Sizi de Yanımızda Görmek İstiyoruz. Bugün, Yarın Daima... Tüm Gücümüzle Biz Varız! Ya Siz." sözleriyle özel gereksinimli çocuklarımıza ve ailelerine her zaman sizlerin yanındayız mesajı verdiler.

“ASIL ENGEL SEVGİSİZLİK”

İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş asıl engelin sevgisizlik olduğuna vurgu yaparak eğitim camiası olarak özel gereksinimli tüm bireylerimiz ve onların fedakâr ailelerinin hayatlarını kolaylaştırmak için ellerinden gelen her türlü desteği vermeye devam edeceklerini ifade etti.

Yorumlar (0)