banner2

banner1

banner22

Özçelik kızını evlendirdi

Camili Muhtarı Yunus Özçelik'in kızı Kübra Özçelik, Avukat Eren Salih ile dünya evine girdi. Düğüne ülke ve Sakarya siyasetinden önemli isimler katıldı.

GÜNDEM 26.06.2021, 01:34 Editör: Onur Güden
Özçelik kızını evlendirdi
banner48

NİKAHI YÜCE KIYDI

Genç çiftin nikahlarını Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce kıydı. Nikah şahitlikleri ise Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş.  Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Ahmet Minder, Vali Çetin Oktay Kaldırım, AKP Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, AKP Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, AKP Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Ali İnci,  Sakarya Cumhuriyet Başsavcısı Lütfü Dursun, İstanbul Vali Yardımcısı Fatih Çilekli, SAÜ Rektörü Prof. Dr. Fatih Savaşan, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Emniyet Müdürü Fatih Kaya, Fiskobirlik Başkanı Lütfü Bayraktar, Sanayi ve Teknoloji eski Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik, AKP İl  Başkanı Yunus Tever, Sakarya İl Müftüsü Hasan Başiş, Kocaeli İl Müftüsü Sinan Cihan oldu.

BİR DÜĞÜN DAHA YAPILACAK

Nikahtan sonra bir konuşma gerçekleştiren Ekrem Yüce çifte en az 5 çocuk yapmalarını tavsiye etti. Damadın Aydınlı olması sebebiyle genç çiftin 28 Haziran’da Aydın’da da bir düğün gerçekleştirecekleri bilgisine ulaşıldı.

Yorumlar (0)