banner2

banner1

banner22

Örnek davranış

Sakarya Müteahhitler Birliği geleneksel hale getirdiği ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere alışveriş çeklerini Vali İrfan Balkanlıoğlu ve YÖÇEYDER’e teslim etti.

GÜNDEM 15.05.2018, 17:43
Örnek davranış
banner48

Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak ve Yönetim Kurulu Üyeleri her yıl Ramazan ayına girerken ihtiyaç sahipleri için hazırlattıkları alışveriş çeklerini yöneticilere teslim etti. Müteahhitler Birliği ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere hazırlattıkları hediye çeklerinin ilk bölümünü Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu’na teslim etti. Vali Balkanlıoğlu ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere hazırlanan alışveriş çekleri için müteahhitlere teşekkür etti.

Sakaryalı müteahhitlerin destekleri ile hazırlanan alışveriş çeklerinin bir bölümü ise YÖÇEYDER’e teslim edildi. Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak “Geleneksel hale getirdikleri ‘alışveriş çeki’ uygulamasının ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması noktasında yardımcı olan kurumlara teşekkür ederim. Müteahhit arkadaşlarım her yıl Ramazan ayında alış veriş çeki için katkı sunuyor. Erzak yerine alış veriş çeki vererek istediklerini alsınlar istiyoruz. Ramazan paylaşmaktır. Berekettir. Katkı veren dağıtımında destek olanlardan Allah razı olsun” dedi

 

 

Yorumlar (0)