banner2

banner1

banner22

Ormana terk edilen köpekleri yalnız bırakmadı

Sibel Arın Sezer isimli hayvansever, bir internet sitesi üzerinden mama kumbarasına gelen mama desteklerini, ormanlara terk edilen köpeklere ulaştırmaya devam ediyor. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Sezer, destek veren herkese de teşekkür etti.

GÜNDEM 13.02.2021, 14:59 Editör: Onur Güden
banner48

Patifood isimli internet sitesinde mama kumbarası uygulaması ile hayvanseverlerin Sakarya’daki ormanlık alana terk edilmiş köpekler için aldığı mamaları hayvansever Sibel Arın Sezer, köpeklere ulaştırmaya devam ediyor. Ormanlık alana giderek köpekleri besleyen Sezer, sosyal medya hesabından görüntüler paylaşarak mama desteği sağlayan herkese de teşekkür etti.

DESTEK VERENLERE TEŞEKKÜR ETTİ

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla birlikte bir de not yayınlayan Sezer, “Bugün yine ormanlara terk edilen çocuklarımızı tıka basa doyurduk, sevdik, oynadık ve ilaçlarını yaparak evimize döndük. Bir sürü bebek vardı. Elimizden geldiğince sizlerden gelen mama desteklerinizle beslememizi yaptık. Çok şükür bu gece tok uyuyacaklar. Onların bize, bizim de sizlerden gelen bu gönül işiyle yaptığımız besleme desteğine ihtiyacımız var. Mama göndermek isteyenler patifood sitesine girerek mama kumbarasından şehir Sakarya’yı seçerek Sibel Arin Sezer adına mama alabilirsiniz. Dilerseniz istediğiniz adresten alıp benimle iletişime geçerek mama gönderebilirsiniz. Destek veren, mama gönderen herkese sonsuz teşekkürler. İyi ki varsınız” ifadelerine yer verdi.

Yorumlar (0)