banner2

banner1

banner22

Orman Bölge’de şaşırtan görüntü

Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü’nde bayramın birinci günü yasak ve uyarılara rağmen bayramlaşma organizasyonu yapıldı. Sosyal mesafenin olmadığı bayramlaşma programı için oldukça çarpıcı bir iddia ‘yok artık’ dedirtti.

GÜNDEM 27.05.2020, 22:12 Editör: Ebru Bulut
banner48

Adapazarı Akşam Haberleri Gazetesi bugünkü sayısında çarpıcı bir habere imza attı. Gazetenin haberine göre Orman Bölge Müdürlüğü lojmanlarında toplu bayramlaşma programı düzenlendi.

GÖRÜNTÜLER ŞOK ETTİ

Görüntüler bayramın birinci gününden. Sakarya Orman Bölge Müdürlüğü sınırları içerisinde yer alan lojman bölgesinde tüm yasak ve uyarılara rağmen bayramlaşma organizasyonu yapıldı. Sosyal mesafenin hiçe sayıldığı, maskesiz katılımcılarında bayramlaşmaya katıldığı dikkatlerden kaçmadı. Bayramlaşma programı için izinli olan bazı çalışanların programda hizmet etmesi için izinlerinin iptal edildiği iddia edildi

RAHATLIK ŞAŞIRTTI

İzleyeni şok eden görüntüler,  “Biz akıllanmayız” dedirtti. Sosyal mesafe ve tedbirlerin hiçe sayıldığı bayramlaşmaya katılanların rahatlığı şaşkınlık yarattı. Uzmanların sosyal mesafe uyarısı, yetkililerin online bayramlaşma çağrısına rağmen kamu kurumunda yapılan bayramlaşma sonrası temennimiz kimseye virüsün bulaşmamış olması.

Yorumlar (0)