banner2

banner1

banner22

Opel Ekin’den kaçırılmayacak kampanya

Opel Ekin, herkesin ihtiyacına ve zevkine uygun geniş ürün gamıyla hem binek hem de ticari araçlar için birbirinden özel satın alma seçenekleri sunuyor.

GÜNDEM 07.05.2021, 14:37 Editör: Aysima Kortak
Opel Ekin’den kaçırılmayacak kampanya
banner48

ÖZEL AVANTAJLI FIRSATLAR

Opel Ekin, herkesin ihtiyacına ve zevkine uygun geniş ürün gamıyla hem binek hem de ticari araçlar için birbirinden özel satın alma seçenekleri sunuyor. Mayıs ayı boyunca geçerli olacak kampanyalar kapsamında, Opel Corsa’ya 176 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunabiliyor. Bununla birlikte Yeni Opel Crossland, Grandland X ve yeni Insignia’daki cazip ödeme seçenekleri otomobil severleri bekliyor. Opel, ticari araçlar alanındaki başarılı temsilcileri Combo ve Zafira Life’a özel avantajlı fırsatlar sunmayı da sürdürüyor.

DONANIM SEÇENEKLERİYLE DİKKATLERİ ÜZERİNDE TOPLUYOR

Mayıs ayı boyunca, Opel Combo Life 189 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılırken, Combo Life ve Zafira Life modelleri kaçırılmayacak kredi ve faiz seçenekleriyle yeni sahiplerini bekliyor. Opel ayrıca, ÖTV muafiyeti bulunan kullanıcılar için sunduğu geniş model ve donanım seçenekleriyle de dikkatleri üzerinde topluyor.

Yorumlar (0)