banner2

banner1

banner22

Online ses yarışması başlıyor

Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Sosyal Kültürel Faaliyetlerofisi tarafından hazırlanan "Mikrofon Sende" online ses yarışması başlıyor.

GÜNDEM 21.11.2020, 16:24 Editör: Aysima Kortak
banner48

Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Sosyal Kültürel Faaliyetlerofisi tarafından hazırlanan "Mikrofon Sende" online ses yarışması başlıyor. Ayrıntılı bilgi ve yarışma şartnamesi için www.adapazarimeb.gov.tr web sitesini, adapazarimem_kultursanat_spor instagram adresini ve AdaMem GençTV YouTube kanalını takip etmek gerekiyor. Adapazarı Belediyesi'nin katkı ve destekleriyle, Tekin Müzik sponsorluğunda gerçekleştirecek onlıne ses yarışmasına ilginin yoğun olması bekleniyor.

BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ

İleride şartlara göre final programı ve ödül töreni planlanıyor. Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş; "Salgın süreci şartlarında gençlerimizin yetenek ve heyecanlarına olmak istiyoruz. Biz birbirimizin sesi olmak istiyoruz, gençlerimizden de ses vermelerini bekliyoruz. Lütfen maske takınız, mesafenizi koruyunuz ve temizlik kurallarına uyunuz. Mutlu gençler, mutlu gelecek için birlikte başaracağız." dedi.

Yorumlar (0)