banner2

banner1

banner22

Online abonelik işlemleri

Adapazarı Gaz Dağıtım A.Ş (AGDAŞ), 1 Ağustos Çarşamba günü itibari ile doğalgaz abonelik işlemlerini web sitesi üzerinden gerçekleştirecek.

GÜNDEM 01.08.2018, 12:20
Online abonelik işlemleri
banner48

AGDAŞ, müşterilerine zaman tasarrufu sağlamak ve daha kaliteli hizmet vermek için abonelik işlemlerini 1 Ağustos Çarşamba günü itibariyle web sitesi üzerinden gerçekleştirmeye başladı.

Müşteriler AGDAŞ Online İşlemler üzerinden; Yeni Abonelik, Tekrar Gaz Açım Randevusu, Fatura Görüntüleme, Abonelik İptal, Cihaz Kontrol Randevusu işlemlerini kolaylıkla erişebilecekler. Yakın zamanda fatura ödeme işleminin de yapılacağı uygulama ile müşterilere büyük kolaylık sağlanacağı belirtildi.

Online işlemler menüsü üzerinden resmi ve özel kuruluşları şuanda yararlanamayacakları belirtilirken kurumlar abonelik işlemlerine önceden olduğu gibi 444 54 99 numaralı AGDAŞ Çağrı Merkezi üzerinden gerçekleştirebilecekleri aktarıldı.

Güncelleme gerekebilir

Müşterilerin online işlemler sayfasına girebilmeleri için cep telefonu numaraları ve TC kimlik numaralarının AGDAŞ sistemine kayıtlı olması gerektiği, bilgi güncellemelerinin AGDAŞ Online İşlemler sayfasından ve hafta içi 7/24 hizmet veren 444 54 99 numaralı AGDAŞ Çağrı Merkezi üzerinden kolaylıkla yapılabildiği aktarıldı.

Yapılan açıklamada iki yıl önce başlatılan müşterilerin çok memnun olduğu Çağrı Merkezi üzerinden abonelik çalışmalarının da devam ettiği, isteyen müşterilerin 444 54 99 numaralı çağrı merkezi üzerinden tüm işlemlerini gerçekleştirebilecekleri belirtildi.

Doğal gaz kullanım aboneliği

Yapılan açıklamada evlerine ilk kez doğal gaz bağlatacak müşterilerin bağlantı sözleşmesi işlemleri yetkili iç tesisat firmaları üzerinden gerçekleştirileceği belirtildi. Doğal gaz kullanım aboneliği için AGDAŞ Online İşlemler veya 444 54 99 numaralı çağrı merkezi üzerinden gerçekleştirmeleri gerektiği aktarıldı.

Yorumlar (0)