banner2

banner1

banner22

Önemli isimler gala yemeğinde buluştu

Sakarya PSB Anatolia 2021 Peyzaj, Süs Bitkileri, Bahçe Sanatları ve Ekipmanları Fuarının açılışının ardından bugün saat 19.30'da gala yemeği gerçekleşti. Gala yemeğine birbirinden önemli isimler katıldı.

GÜNDEM 08.09.2021, 20:15 Editör: Nisa Çoban
Önemli isimler gala yemeğinde buluştu
banner48

Sakarya PSB Anatolia 2021 Peyzaj, Süs Bitkileri, Bahçe Sanatları ve Ekipmanları Fuarı düzenlenen törenle kapılarını açtı. Fuarın açılışında konuşan PSB Anatolia 2021 Peyzaj, Süs Bitkileri, Bahçe Sanatları ve Ekipmanları Fuarı Koordinatörü Remzi Adıyaman, bu organizasyonun bölgede bir ilk olma özelliğin taşıdığını belirterek “Hayırlı olsun” dedi.

GALA YEMEĞİ

Fuarın kapılarını açmasının ardından bugün saat 19.30’da Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ile Sakarya Ticaret Borsası tarafından düzenlenen Sakarya PSB Anatolia 2021 Fuarı Gala Yemeğinde birbirinden önemli isimler bir araya geldi.Gala yemeğine;  Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy, Sakarya İŞKUR İl Müdürü Tekin Kaya, , RATED Başkanı Remzi Adıyaman, SGK İl Müdürü Necmi Köroğlu, İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Hüsnü Gürpınar, SATSO Başkanı Akgün Altuğ, AFAD il Müdürü Hüseyin Kaşkaş, Yerel Kültür Derneği Başkanı Necmettin Kırık ve çok sayıda basın mensubu katıldı.Sakarya protokolünün katıldığı yemekte çeşitli sunumların yapılmasının ardından sanatçı Orhan Ölmez, konser verdi.

Yorumlar (0)