banner22

Öğrencilerle yemek keyfi

İl Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, Cevat Ayhan Fen Lisesi yatılı öğrencileriyle bir araya geldi.

GÜNDEM 23.12.2021, 10:37
Öğrencilerle yemek keyfi
banner48

AKŞAM YEMEĞİ

Cevat Ayhan Fen Lisesi’nde 125 öğrencinin kaldığı pansiyonları ziyaret eden Müdür Savaşçı, akşam yemeğini öğrencilerle birlikte yedi. Yemek sonrası yemekhanede çay sohbeti yapan Müdür Savaşçı, öğrencilerle eğitim-öğretim faaliyetlerini değerlendirdi ve ihtiyaçları konusunda fikirlerini sordu. Savaşçı, masa tenisi, zekâ oyunları, kütüphane, yardımcı kaynak ders kitapları gibi konularda tüm ihtiyaçların giderilmesi hususunda gerekli çalışmaların devam edeceğini belirtti.

TEBRİK ETTİ

banner84
Cevat Ayhan Fen Lisesi pansiyon ziyaretinde öğrencilerin yatakhanelerini de gezen İl Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, LGS'de yüksek puanlar elde ederek okulu kazanma başarısını gösteren öğrencileri tebrik ederken, güzel bir istikbal için tüm öğrencilerin gayretle çalışmaya devam etmesi gerektiğini vurguladı.

DESTEK VERECEK

Gelecekte ülkemizi idare edecek kişilerin kendileri arasından çıkacağını kaydeden Savaşçı, her türlü ihtiyaçlarında öğrencilerimizin yanında olacağını; akademik, sosyal, sportif ve kültürel faaliyetlerinde ve ihtiyaç duydukları her konuda destek vereceklerini ifade etti. Okul Müdürü Harun Doğan'ın eğitim-öğretim faaliyetleriyle ilgili bilgi verdiği ziyarette Müdür Savaşçı’ya Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş ve İl Milli Eğitim Şube Müdürü Fatih Arduç da eşlik etti.

Yorumlar (0)