banner2

banner1

banner22

Ödüller sahibini buldu

"Sakarya’nın Yıldızları Ödül Töreni” bugün saat 18.00’da Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Hizmet Kampüsü bahçesinde gerçekleşti.

GÜNDEM 30.06.2021, 18:41 Editör: Nisa Çoban
Ödüller sahibini buldu
banner48

SATSO öncülüğünde;  Sakarya Ticaret Borsası, Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası, Akyazı Ticaret Borsası ile ortaklaşa hazırlanan bu özel programda; İhracat, Kurumlar Vergisi, Gelir Vergisi, İSO İlk 500 büyük firma sıralamasında yer alan firmaları,  İSO 2. 500 büyük firma sıralamasında yer alan firmaları, En Fazla tescil yapan Borsa üyeleri, En çok Kadın İstihdamı sağlayan firma olmak üzere toplam 7 kategoride 40 ödül verildi.

"SAKARYA ÜRETİM ŞEHRİDİR"

Ödül töreninin açılışında konuşan SATSO Başkanı Akgün Altuğ; "Bugün ülkemizin ve ilimizin ilerlemesini sağlayan ticarete yön verenlerin başarılarını kutlamak için buradayız. Sakarya nın her konuda lider durumdadır. İş dünyası pandeminin yenmesine izin vermedi. İş dünyamız olarak eksiklerimizi görerek azimle çalışmamız gerektiğinin farkındayız. Sakarya üretim şehridir" dedi.

YÖNLENDİRİCİ GÜÇ

Ardından söz alan Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Adem Sarı; "Ekonomimizin büyümesinde sorumluluk üstlenen, milletimizin hayat standardının yükselmesine ciddi katkılarda bulunan herkese şahsım ve ülkem adına şükranlarımı sunuyorum.Sakarya’mız, Türk ekonomisinin gelişmesi ve ivme kazanmasında etkin ve yönlendirici bir gücü temsil etmektedir." dedi.

İŞTE ÖDÜL LİSTESİ

Yorumlar (0)