banner2

banner1

banner22

Oda Başkanı hakkında suç duyurusu!

Erenler İlçesinde esnaflık yapan bir berber, Berberler Odasına giderek aidat borcunu ödemek istedi. Ödeme yapması için verilen banka hesabına parayı gönderdikten sonra hesabın şahsi bir hesap olduğunu fark eden esnaf, konuyla ilgili oda başkanı ve genel sekreterden şikayetçi oldu.

GÜNDEM 01.06.2021, 17:50 Editör: Aysima Kortak
Oda Başkanı hakkında suç duyurusu!
banner48

Erenler İlçesinde berberlik yapan bir şahıs, Sakarya Berberler Odasına giderek aidat borcunu ödemek istediğini söyledi. Odanın hesabı üzerinde haciz olduğu söylenerek kendisine başka bir hesap numarası verilen esnaf, banka hesabına 204 TL ödeme yaptı. Makbuzunu alan ve Berberler Odası’ndan ayrılan esnaf, daha sonra ödeme yaptığı hesabın şahsi bir hesap olduğunu fark etti. Yaptığı araştırma sonrasında Oda Yönetiminden birinin eşine ait şahsi hesaba ödeme yaptığını fark eden esnaf, olayla ilgili olarak savcılığa giderek Oda Başkanı Haluk Hacıoğlu ve Genel Sekreter hakkında suç duyurusunda bulundu.

banner84
Yorumlar (2)
Erenler berber 7 ay önce
Günaydın Adam geldihinden beri götürüyor
Berber 7 ay önce
Zaten mahkeme dosyaları üst üste idi buda cabası oldu 300 bin borç yapmış odaya ye yavrum ye bide namaz kılarsın kul hakkı yemem dersin sen şimdi iftira atıyorlar kıskanıyor lar beni dersin ye yavaştan devam