banner2

banner1

banner22

O yatırımda yer tahsisi yapıldı

Sakarya'ya atandıktan sonra yarım milyarlık yatırım ile geleceğini duyuran Vali Kaldırım, sosyal medya hesabından söz konusu yatırımı 100 milyon avroya (857 milyon TL) çıkarma sözü aldığını açıkladı. Vali Kaldırım, "İlk etap için yer tahsisi yaptık." dedi.

GÜNDEM 04.02.2021, 19:18 Editör: Ebru Bulut
O yatırımda yer tahsisi yapıldı
banner48

YATIRIM 857 MİLYON TL'YE ÇIKTI

Sakarya'ya sosyal medya hesabından 537 milyon lira yatırım sözüyle gelen Vali Çetin Oktay Kaldırım, yatırım sözü aldığı yatırımcılarla bugün son görüşmeyi yaptı. Konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Vali Kaldırım, gıda sektörüne yapılacak olan yatırımı 100 milyon avroya (857 milyon TL) çıkarma sözü aldığını ve ilk etap için yer tahsisi yaptıklarını kaydetti.

BAŞKAN ALTUĞ'A TEŞEKKÜR

Vali Kaldırım ayrıca 100 milyon avroluk yatırımı şehre kazandırılması için yoğun gayret ve destek veren SATSO Başkanı Akgün Altuğ ve Ferizli OSB yönetimine de teşekkür etti.

PAYLAŞIMI

Vali Kaldırım sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda; “Daha önce yatırım sözü aldığımız yatırımcımızla bugün son görüşmeyi yaptık. Kendilerinden yatırımı 100 milyon Avro’ya (857 milyon TL) çıkarma sözü aldım. İlk etap için yer tahsisi yaptık. Gıda sektöründe bu önemli yatırımı yapacak olan Rahmi Bey ve ekibine teşekkür ediyorum. Bu önemli yatırımın şehrimize kazandırılması için destekleri ve yoğun gayretlerinden dolayı SATSO Başkanımız @akgunaltug1 ve Ferizli OSB yönetimimize teşekkür ediyorum. Marka şehrimize hayırlı olsun” dedi.

Yorumlar (0)