banner2

banner1

banner22

O listede Babaoğlu ve Alemdar da var

Yerel Yönetimler Performans Araştırmasında son 2 yılda belirlenen en başarılı belediye başkanları arasında Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu ve Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar da yer aldı.

GÜNDEM 13.04.2021, 13:10 Editör: Aysima Kortak
O listede Babaoğlu ve Alemdar da var
banner48

Sosyal / Politik / Stratejik Araştırmalar Bağımsız Araştırma Kuruluşu ORC tarafından yapılan Yerel Yönetimler Performans Araştırmasında son 2 yılın en başarılı belediye başkanları belirlendi.  Araştırma 19 Mart-07 Nisan 2021 tarihleri arasında 30 Büyükşehirde, 25 bin seçmenin üzerindeki tüm ilçelerde toplam 27 bin 160 kişi ile Yüz yüze ve CATI yöntemiyle yapıldı. Buna göre en başarılı belediye başkanları listesinde 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde almış olduğu oydan daha fazla başarı oranına sahip olan Büyükşehir ilçe belediye başkanları yer aldı.

O LİSTEDE BABAOĞLU ALEMDAR DA VAR

Marmara Bölgesinde (İstanbul hariç) son 2 yılın en başarılı Büyükşehir İlçe Belediyeleri Başkanları sıralamasında ilk 10’a Sakarya’dan yine isim girebildi. Buna göre Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar 3’üncü olurken, Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu ise 5’inci oldu.


Yorumlar (0)