banner2

banner1

banner22

O kampanyaya Öğütlü’den destek

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın "Hayatımızın yeniden normalleşmesi için kolları sıvıyoruz" mesajıyla başlattığı kampanyaya Sakarya İl Sağlık Müdürü Aziz Öğütlü de paylaşımıyla destek verdi.

GÜNDEM 30.05.2021, 10:58 Editör: Ebru Bulut
O kampanyaya Öğütlü’den destek
banner48

DESTEK BÜYÜYOR

Sağlık Bakanlığınca yeni tip koronavirüsle (Covid-19) mücadele kapsamında yürütülen aşılama kampanyası için televizyonlarda gösterilmek üzere "Kolları sıvıyoruz." sloganıyla kamu spotları hazırlandı. Bakan Koca, Twitter'dan kampanya için hazırlanan kamu spotunu, "Hayatımızın yeniden normalleşmesi için kolları sıvıyoruz." mesajıyla paylaştı. Bunun ardından il sağlık müdürleri de sosyal medya hesaplarından, aşılamanın önemini vurguladıkları mesajlarını paylaşarak kampanyaya destek verdi.

RİZE’YE ÇAĞRIDA BULUNDU

İl sağlık müdürleri, yaptıkları paylaşımlarda mevkidaşlarına da çağrıda bulundu. Kampanyaya katılan Sakarya İl Sağlık Müdürü Aziz Öğütlü, Rize'den gelen mesaja cevaben aşılama faaliyetleri için tüm sağlık çalışanları olarak "kolları sıvadıklarını" belirtti. Öğütlü, Siirt'e seslenerek, "Siz de kolları sıvamaya hazır mısınız?" sorusunu yöneltti.

banner84
Yorumlar (0)