banner2

banner1

banner22

O cinayette katil zanlısı tutuklandı

Tepekum Mahallesi’nde iki yeğeniyle birlikte uğradığı silahlı saldırıda hayatını kaybeden Akyazılı iş adamı Ali Atmaca'nın hayatını kaybettiği saldırıyla ilgili katil zanlısı teslim oldu. Teslim olan İ.İ. tutuklanırken katil hala aranıyor.

GÜNDEM 23.03.2021, 21:37 Editör: Gizem Demirsoy
O cinayette katil zanlısı tutuklandı
banner48

Tepekum Mahallesi'ndeki özel bir hastanenin önünde 28 Ocak'ta yaşanan olayda, Akyazılı Ali Atmaca ile yeğenleri Furkan Atmaca ve Abdulkadir Atmaca silahlı saldırıya uğramış.    Saldırıda Ali Atmaca hayatını kaybetmiş. Yeğenleri ise yaralanmıştı. Saldırının ardından kaçış güzergahındaki güvenlik kameraları ile MOBESE'lerini inceleyen Cinayet Büro Amirliği ekipleri, kimliğini tespit ettiği katil zanlısını yakalamak için çalışma başlatmıştı.  

KATİL ZANLISI TESLİM OLDU  

Soruşturma kapsamında olaya karışan iki kişi gözaltına alınmış. Şüpheliler, adli kontrolle serbest bırakılmıştı. Cinayetle ilgili soruşturma sürerken yeni bir gelişme yaşandı. Cinayeti işleyen katil zanlısı İ.İ. polise teslim oldu.

AZMETTİRİCİ ARANIYOR

İşlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen İ.İ. tutuklandı. Öte yandan polis azmettieici olduğu öne sürülen kişinin yakalanması için çalışma başlatıldı.

Yorumlar (0)