banner2

banner1

banner22

O cinayetin sırrı ortaya çıktı

Serdivan İlçesinde farklı çantalar içerisinde bulunan parçalanmış cesetle ilgili yapılan incelemeler sonucu ceset parçalarının Afganistan uyruklu olan B.H.K.ya ait olduğu tespit edildi. 37 yaşındaki B.H.K., karısı W.H.K. ve karısının sevgilisi M.K.A. tarafından öldürüldüğü belirlendi.

GÜNDEM 02.02.2021, 14:34 Editör: Aysima Kortak
O cinayetin sırrı ortaya çıktı
banner48

NE OLMUŞTU?

Serdivan İlçesine bağlı Yazlık Mahallesinde Çark Deresi içerisinde bir çanta gören vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine giden polis ekipleri, içerisinde et ve kemik parçaları bulunan çantayı alarak Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Korucuk Kampüsünde bulunan Otopsi Merkezine götürmüş ve parçalar burada incelemeye alınmıştı. Aynı bölgede yapılan geniş çaplı aramada içerisinde kemik ve et parçaları bulunan başka bir çanta ile eşyaların bulunduğu bir poşet ve ayak bulunmuştu. Otopsi Merkezine yapılan incelemede; cesedin 18 yaşından büyük bir erkeğe ait olduğu ve öldürüldükten sonra balta benzeri bir alet ile parçalarına ayrıldığı tespit edilmişti.

VAHŞİ CİNAYETİN KATİLLERİ: KARISI VE KARISININ SEVGİLİSİ

Çark Deresinde bulunan ceset parçaları ile ilgili yapılan incelemeler sonucu vahşice öldürülen B.H.K.’nın Afganistan uyruklu olduğu tespit edildi. 1 yıl önce karısı W.H.K. (27) ve 3 çocuğu ile birlikte Sakarya’ya geldiği öğrenilen B.H.K., karısının sevgilisi M.K.A. tarafından öldürüldüğü belirlendi. Adapazarı’nda kiraladıkları evde karısı W.H.K. (27) ve 3 çocuğuyla birlikte kalan B.H.K.’nin yaşadıkları eve bir süre sonra aile dostları olan M.K.A. geldi. B.H.K.’nin karısı W.H.K. ile M.K.A. arasında bir süre sonra ilişki başladı. İlişki sonrası B.H.K.’yı karısı W.H.K. ve karısının sevgilisi M.K.A. vahşice öldürdü. Katledilen B.H.K., parçalara ayırarak spor çantalarına konuldu. Dereye atıldıktan sonra 3 çocuk annesi W.H.K. ve kocasının katili M.K.A. Sakarya’da 2 ev değiştirdi daha sonra da Sakarya’da ayrıldılar. Polis ekipleri W.H.K. ve sevgilisi M.K.A.’nın Türkiye’de olmadıklarını tespit ederken vahşi cinayetle ilgili soruşturma devam ediyor.

Yorumlar (0)