banner2

banner1

banner22

Myfi ile Sakarya’da Uydu İnterneti dönemi başlıyor

Sakarya’nın interneti Myfi, artık uydu interneti ile hizmet verecek. Myfi, uydu interneti ile altyapı derdi olmadan Sakarya’nın tamamına kesintisiz ve limitsiz internet hizmeti sunacak.

GÜNDEM 09.09.2020, 11:25 Editör: Aysima Kortak
Myfi ile Sakarya’da Uydu İnterneti dönemi başlıyor
banner48

TÜM SAKARYA’YA ALTYAPISIZ İNTERNET

Sakarya’nın internet markası Myfi, hizmet kalitesini yenilemeye devam ediyor. Yeni paketleri ve çalışmalarına ek olarak farklı alanlarda internet hizmeti sunmaya da devam eden Myfi, artık müşterilerine uydu interneti hizmeti de sunacak. Uydu interneti ile Sakarya’nın tüm bölgelerine limitsiz, taahhütsüz ve faturasız internet hizmeti sunacak olan Myfi, limitsiz paketleri ile abonelerinin yüzünü güldürecek.

KESİNTİSİZ VE LİMİTSİZ

Yeni hizmetleri olan uydu interneti konusunda Myfi’den yapılan açıklamada, “Uydu interneti ile altyapı sorunu olmadan doğrudan uydu üzerinden alınan interneti Sakarya’ya taşıyoruz. Uydu interneti ile hem altyapı sorunu olan hem de kesintisiz internet hizmeti isteyen müşterilerimize kurumsal çözümler sunuyoruz. Uydu üzerinden verilen internet hizmeti kesinlikle bir kesintiye uğramadan her türlü olumsuz durumda bile sinyal almaya devam etmektedir. Özellikle olağanüstü durumlar için birçok kurum, internet hizmetinin kesintisiz  olması için uydu internet altyapısını kullanmaktadır. Sakarya’mıza hayırlı olsun” denildi.

UYDU İNTERNETİ NEDİR?

Doğrudan uydu üzerinden yüksek hızda, iki yönlü internet bağlantısı sağlayabilen bir servistir. Kolay kurulabilen küçük uydu anteni ile herhangi bir karasal kablo ya da 4,5G bağlantısı olmadan doğrudan uydu üzerinden internet sağlar. Uydu interneti dünya telekomünikasyon devlerinden Eutelstat/Skylogic’in bir hizmeti olup, Sakarya’da bu hizmetin yetkili kuruluşu Myfi’dir.

MYFİ HAKKINDA

AKK’siz ve altapısız internet imkanı sunan Myfi’nin ayrıca şirketlere yüksek upload çözümleri, simetrik internet paketleri ve Metro Ethernet seçenekleri de bulunuyor. Myfi ayrıca kullanıcılarına belli bir kotayı aştıklarında internetin kesilmesi gibi seçenekler sunmuyor ve özgür internet sağlıyor. Sakarya’da altyapısız internetin adresi Myfi’de ayda 55 TL’den başlayan fiyatlarla Sabit ücret ve  taahhütsüz abone olmak için 0264 440 00 00 numaralı telefondan ve www.myfi.com.tr adresinden bilgi almak mümkün.

Yorumlar (0)