banner2

banner1

banner22

Mutluluğa ‘evet’ dediler

İl Sağlık Müdürü Aziz Öğütlü ve eşi Nurgül Öğütlü’nün güzel kızları Zülal ile Ülker ailesinin yakışıklı oğlu Burhan, bir ömür boyu sürecek olan mutluluklarına ‘evet’ dedi.

GÜNDEM 05.09.2021, 20:45 Editör: Bartu İnce
Mutluluğa ‘evet’ dediler
banner48

İl Sağlık Müdürü Aziz Öğütlü’nün kızı Zülal ve Metin Ülker’in oğlu Burhan, Reisoğlu Tesislerinde gerçekleşen muhteşem bir düğün töreniyle dünya evine girdi. Genç çiftin mutlulukları gözlerinden okunurken çok sayıda davetli gelin ve damatla hatıra fotoğrafı çektirdi.

ÇOK SAYIDA DAVETLİ KATILDI

Reisoğlu Tesislerinde gerçekleştirilen düğün merasimine Sakarya Vali Yardımcısı Murat Karasu, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, CHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Necdet Tömekçe, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Pamukova Belediye Başkanı Güven Övün, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, CHP İl Başkanı Ecevit Keleş, MHP İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, İYİ Parti İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, SAÜ Rektörü Prof. Dr Fatih Savaşan, SUBÜ Rektörü Prof Dr Mehmet Sarıbıyık, TÜRK-iş Genel Başkanı Ergün Atalay, eski Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Bölge Adliye Mahkemesi Başkanı Nuri Koçar, SESOB Başkanı Hasan Alişan, Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Fikret Halis, Sakarya Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı ve SEAH Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Klinik şefi Prof. Dr. Oğuz Karabay, YÖK Kalite Kurulu Başkanı Muzaffer Elmas, İl Müftüsü Hasan Başiş ve çok sayıda davetli katıldı.

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıkşu genç çiftin nikahını kıyarken protokol üyeleri şahitlik yaptı 

Yorumlar (0)