banner2

banner1

banner22

Müge Anlı’da kan donduran iddialar

Müge Anlı'daki Şiar Kılıç'ın ölümüyle ilgili birbirinden akıl almaz iddialar gelmeye devam ediyor. Gülüzar Amanet'in yanında kalan teyzesi Sevim Taş, devlet tarafından koruma altına alınırken anne Gülüzar Amanet ise tekrar sinir krizi geçirerek stüdyoyu terk etti.

GÜNDEM 28.07.2020, 15:38 Editör: Ebru Bulut
banner48

NE OLMUŞTU?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında gündeme gelen Şiar Kılıç'ın ölümü ile ilgili şoke eden detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Şiar Kılıç'ı öldürdüğü iddia edilen annesi Gülüzar Amanet ve sevgilisi Hami Kıcı ile ilgili programa telefon yağıyor. Eski mahalledeki komşuları sık sık Şiar'ın darp edildiğini iddia ederken, Gülüzar Amanet ve Hami Kıcı iddiaları şiddetle reddediyor. Ancak birçok farklı mahalledeki kişilerin benzer ifadeleri okları iki isme çeviriyor. Dün de Müge Anlı'ya bağlanan kişiler çok çarpıcı iddialarda bulunmuştu. Müge Anlı'ya konuşan Gülüzar Amanet'in yanında kalan teyzesi Sevim Taş ‘Beni buradan kurtarın, bunlar yalan söylüyorlar' diye yalvarmıştı. Programa görüntülü olarak bağlanan yaşlı kadın, Gülüzar Amanet ve Hami Kıcı'nın kendisini alıkoyduğunu söylemişti. Yaşlı kadın, Hami Kıcı tarafından darp edildiğini ve bileziğinin de elinden zorla alındığını söylemişti. Kıcı ve Amanet iddiaları yalanlamış, bileziğin zorla alınmadığını söylemişti. Amanet'in cebinden çıkartıp geri vermeyi teklif ettiği bilezik ise sahte çıkmıştı.

SEVİM TAŞ DEVLET KORUMASINA ALINDI

Pazartesi yayından sonra Kocaeli Savcısının bir bilirkişi ile yangın çıkan evde incelemelerde bulunduğu, Sevim Taş'ın savcılık emriyle oradan alınıp sağlık kontrolünde geçirmek için hastaneye götürüldüğü açıklandı. Sevim Taş'ın ifadesinin alındığı ailesinin yanına gitmek istediğini söylediğini Hami'nin çocuğun başına odunla vurduğunu daha sonra Gülüzar'ın yangını çıkaran kişi olduğunu ev sahibinden duyduğunu verdiği ifadede sabit olduğu belirtildi. Müge Anlı Sevim Taş'ın devlet korumasına alındığı açıkladı.

GÜLÜZAR AMANET STÜDYOYU TERK ETTİ

Oğlu Şiar Kılıç'ı öldürdüğü iddiası ile suçlanan Gülüzar Amanet, telefonla programa bağlanan ve eski kocası ve ailesi tarafından kendisine söylenen sözlerin ardından gözyaşlarını tutamadı. Daha fazla dayanamayan kadın mikrofonu çıkararak gözyaşları içerisinde stüdyoyu terk etti.

Yorumlar (0)