banner2

banner1

banner22

MSB'den Piyade Er Caner Sarmaşık açıklaması

Dün Sakarya Caddesinde bir grup Roman vatandaş, Roman bir askerin komutanı tarafından öldürüldüğünü iddia ederek eylem başlatmıştı. Milli Savunma Bakanlığı, 1. Komando Tugayı Komutanlığında görev yapan Piyade Er Caner Sarmaşık'ın 29 Nisan'da nöbetteyken intihar ettiğinin belirlendiğini, olayla ilgili adli ve idari tahkikat başlatıldığını açıkladı.

GÜNDEM 04.05.2021, 12:52 Editör: Aysima Kortak
MSB'den Piyade Er Caner Sarmaşık açıklaması
banner48

Dün Sakarya Caddesinde bir grup Roman vatandaş, Roman bir askerin komutanı tarafından öldürüldüğünü iddia ederek eylem başlatmıştı. Milli Savunma Bakanlığı (MSB), 1. Komando Tugayı Komutanlığında görev yapan Piyade Er Caner Sarmaşık'ın ölümüne ilişkin açıklama yaptı. Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“NÖBETTEYKEN İNTİHAR ETTİĞİ BELİRLENDİ”

Basında "Piyade Er Sarmaşık'ın ölümünün intihar değil, şüpheli bir ölüm olduğu" yönünde haberlerin yer aldığının ifade edildiği açıklamada, "İlk bilgiler kapsamında, Piyade Er Caner Sarmaşık'ın 29 Nisan 2021 tarihinde nöbetteyken intihar ettiği belirlenmiştir. Olayla ilgili adli ve idari tahkikat başlatılmıştır. Tahkikat sonuçlanınca kamuoyu ile paylaşılacaktır" sözlerine yer verildi.

Yorumlar (0)