banner2

banner1

banner22

MMG'den hayırlı olsun ziyaretleri

MMG Sakarya Şubesi yeni atanan Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Savaşan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

GÜNDEM 03.08.2018, 15:30
MMG'den hayırlı olsun ziyaretleri
banner48

Mimar ve Mühendisler Grubu (MMG) Sakarya Şubesi; yeni atanan Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Rektörü Prof. Dr. Fatih Savaşan’ı makamında ziyaret ederek, “hayırlı olsun” temennisinde bulundu.

‘Yanlarındayız’

Rektör Savaşan’ın yanı sıra Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Temel Gürdal ile Prof. Dr. Hatem Akbulut ve Genel Sekreter Dr. Yaşar Kahraman’ı da makamlarında ziyaret eden MMG Sakarya Şubesi; “hayırlı olsun” dileyerek, çalışmalarında başarılar diledi. Yapılan ziyaretler samimi bir ortamda gerçekleşirken MMG Sakarya Şube Başkanı Naci İris; “Üniversitenin Sakarya’nın gelişimi için taşıdığı önemi bildiklerini ve bir STK olarak şehre değer katacak her çalışmada yanlarında bulunacaklarını ifade etti.

‘Sinerji ile hareket edilmeli’

Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Savaşan ise; ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek şehrin dinamikleri olarak şehrin gelişmesi için ellerinden geleni yapacaklarını ve bu hususta mutlaka bir sinerji ile hareket edilmesi gerektiğinin bilincinde olduklarını beyan etti. Ziyarette hazır bulunan Mimar ve Mühendisler Grubu Kurucu Şube Başkanı İdris Başer, geçen dönem Başkanı Erol Demiralay, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Fatih Taşkın ve Prof. Dr. Ahmet Alp; yapılan görüşmelerden memnuniyetlerini dile getirirken, ziyaretleri iyi dilek temennileriyle tamamladı.

Yorumlar (0)