banner2

banner1

banner22

Milli Dayanışma Kampanyasına Sakarya'dan büyük destek

Erdoğan, "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" diyerek başlatılan kampanya için Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığınca yardım hesabı açıldığını bildirdi. Bunun üzerine Sakarya'dan birçok isim kampanyaya büyük destek verdi.

GÜNDEM 30.03.2020, 22:08
Milli Dayanışma Kampanyasına Sakarya'dan büyük destek
banner48

Erdoğan, "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" diyerek başlatılan kampanya için Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığınca yardım hesabı açıldığını bildirdi. Bunun üzerine Işıksu başta olmak üzere Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Sakarya Üniversitesi Rektörü Fatih Savaşan, Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç ve Belediye Başkan yardımcıları Rahmi Şengül ile Serkan Cerrahoğlu, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya da Milli Dayanışma Kampanyasına destek verdiğini duyurdu.

İLK BAĞIŞ IŞIKSU’DAN GELDİ

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından başlatılan kampanyaya destek verdi. Bu ayki maaşını bağışlayacağını sosyal medya hesabı üzerinden duyuran Işıksu yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı; 

REKTÖR FATİH SAVAŞAN

Milli Dayanışma Kampanyasına bir aylık maaşını bağışladığını duyuran Sakarya Üniversitesi Rektörü Fatih Savaşan şu ifadeleri kullandı:

ERENLER’DEN TAM DESTEK

Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç sosyal medya hesabından kendi başta olmak üzere, Belediye Başkan yardımcıları Rahmi Şengül ve Serkan Cerrahoğlu ile beraber birer maaşlarını bağışlayacakları dile getirdi.

YUSUF ALEMDAR

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar da kampanyaya destek verdiğini açıklayarak, 3 aylık maaşını bağışladığını açıkladı.

MURAT KAYA 

Milli Dayanışma Kampanyasına katıldığını ifade eden Murat Kaya, 3 aylık maaşını bağışladığını açıkladı.

FAZİLET DURMUŞ

İl Milli Eğitim Müdürü Durmuş,kampanyaya katıldığını ifade ederek, 1 aylık maaşını bağışladığını açıkladı.

YUNUS TEVER

AK Parti Sakarya İl Başkanı Tever de 10 bin TL bağışlayarak kampanyaya katıldığını duyurdu.

BURAK ERKEN

AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Erken de 10 bin TL bağışlayarak kampanyaya katıldı.

 

Yorumlar (0)