banner2

banner1

banner22

Millet Bahçesi’ne Büyükşehir desteği

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, TOKİ Başkanı Ömer Bulut ile bir araya gelerek Millet Bahçesi’nde devam eden bakım-onarım çalışmaları hakkında iş birliği protokolü imzaladı.

GÜNDEM 21.05.2020, 17:58 Editör: Ebru Bulut
Millet Bahçesi’ne Büyükşehir desteği
banner48

İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, TOKİ Başkanı Ömer Bulut ile bir araya gelerek Sakarya’da yapımı devam eden Millet Bahçesi’nde incelemelerde bulundu. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan himayelerinde ve Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum koordinasyonunda TOKİ Başkanlığı’nda hayata geçirilen Sakarya Millet Bahçesi’nde ki çalışmaları yakından takip eden Başkan Yüce, bakım-onarım çalışmaları kapsamında iş birliği protokolü imzaladı.

AÇILIŞ UYGUN ZAMANDA YAPILACAK

Millet Bahçesi’nde yapılan incelemeler sonrasında açıklamalarda bulunan Başkan Ekrem Yüce, “TOKİ Başkanımız Sayın Ömer Bulut ile birlikte Sakarya’da yapılmakta olan Millet Bahçesi için incelemelerde bulunduk. Artık çalışmalarda sona gelmiş durumdayız. Son durum ile ilgili mütalaalarda bulunarak devam eden bakım-onarım çalışmalarının devamı konusunda iş birliği protokolü imzalandı. Bu protokol çerçevesinde Büyükşehir Belediyesi, Millet Bahçesini vatandaşımıza hizmet konusunda Cumhurbaşkanımızın ve Çevre Bakanımızın tensipleriyle devir teslim sağlanacaktır. Açılışı da uygun bir zamanda yapılacaktır” dedi.

Yorumlar (0)