banner2

banner1

banner22

MHP’li Akar’dan yeni yıl mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sakarya İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, “Sağlık, bereket ve zafer dolu günleri yaşayacağımız kutlu bir yıl olmasını temenni ediyorum” dedi.

GÜNDEM 31.12.2020, 20:06 Editör: Ebru Bulut
MHP’li Akar’dan yeni yıl mesajı
banner48

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sakarya İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, yeni yıl dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı. MHP Sakarya İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, yeni yıl mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Tüm insanlığın ciddi ve ağır bir sınavdan geçerken yaşam hakkına yönelik ciddi tehditlere maruz kaldığı ve karşılaştığı tüm zorluklara rağmen mücadele azmi sayesinde varlığının devamına dair iradesinin perçinlenerek kuvvetlendiği 2020 yılını geride bırakıyoruz. Koronavirüs salgınının sosyal ve ekonomik etkilerinin gölgesinde yeniden şekillenen ve iktidarı adına insan onurunu hiçe sayan yönetimlerin taarruzuyla güç kaybeden dünya düzeninin çatırdamaya başladığı, adalet temelli gelecek kaygısının ise had safhaya ulaşarak düzenin yeniden kurulmaya başlandığı 2020 yılı hepimiz için bir dönüm noktası, yeni bir başlangıcın mihenk taşı olarak tarihteki yerini almıştır. 2021 yılının insanlığa ve aziz milletimize biçilen emperyalist kalıpların kırılacağı, medeniyetimizin temeli olan adalet anlayışının hâkim ve varlığımıza muarız unsurların bertaraf olacağı dönemin başlangıcı olarak, sağlık, bereket ve zafer dolu günleri yaşayacağımız kutlu bir yıl olmasını temenni ediyorum.”

Yorumlar (0)