banner2

banner1

banner22

MHP’den sağlıkçılara moral ziyareti

MHP il kadın kolları teşkilatı salgın sebebiyle uzun zamandır zorlu şartlar altında mücadele eden sağlık çalışanlarını ziyaret ederek çiçek hediye etti.

GÜNDEM 27.01.2021, 09:17
MHP’den sağlıkçılara moral ziyareti
banner48

MHP İl kadın kolları başkanı Elif Saral Uzun, Adapazarı ilçe kadın kolları başkanı Selma Akkaya Cidacı ve yardımcısı Pınar Şahin, Hendek ilçe kadın kolları başkanı Zübeyde Gürbüz ve katılım sağladılar. İlk olarak Araştırma Hastanesi Başhekimi Fikret Halis’i ziyaret eden MHP kadın kolları yöneticileri, daha sonra doğum evi yöneticilerinden Filiz Küni’yi ve Araştırma Hastanesi Destek Hizmetler Müdürü Yavuz Bingöl’ü ziyaret ettiler.

“SAĞLIK ÇALIŞANLARI MİLLETİMİZİN EMANETİNDEDİR”

Ziyarette 2020 Mart ayından beri milletimizin sağlığı için gecesini gündüzüne katan sağlık çalışanlarımıza teşekkürü bir borç bildiklerini belirten MHP kadın kolları yöneticileri; kendi hayatlarını dahi ikinci plana atarak, evlerinden, ailelerinden ayrı düşerek verdikleri bu hizmetin karşılığı olarak sağlık çalışanlarımız milletimizin gönlünde eşi bulunmaz bir yere sahip oldular dedi. Zaman zaman yaşanan sağlıkta şiddet olaylarına da değinen MHP’li kadınlar bu olayları tasvip etmek mümkün değildir, Türk hekimleri başta olmak üzere bütün sağlık çalışanları milletimizin emanetindedir, bu olaylara yapanlara toplumumuz gerekli tepkiyi her zaman gösterecektir ifadelerini kullandılar.

Yorumlar (0)