banner2

banner1

banner22

Mete kızını evlendirdi

Sakarya’nın tanınmış iş adamlarından Ticaret Borsası eski başkanı Cevdet Mete’nin güzel kızı Esra görkemli bir törenle dünya evine girdi. Şehir eşrafını buluşturan düğünde gelin ile damadın zeybek resitali görülmeye değerdi.

GÜNDEM 06.08.2018, 16:08
Mete kızını evlendirdi
banner48

Nagihan ile Cevdet Mete çiftçinin güzeller güzeli kızı Esra ile Hanife ile Nejdet Tekin çiftinin yakışıklı oğulları Gürkan görkemli bir törenle mutluluğa yelken açtılar. Genç çiftin düğünleri şehir eşrafını buluştururken, gelin ve damadın pistte sergiledikleri zeybek performansı davetlilerden büyük alkış aldı.

Mete ailesi ile Tekin ailesinin mutluluğuna ortak olmak için şehir eşrafı adeta birbiriyle yarıştı. Ferizli’de ki Meteler Tarım Ürünleri Tesisleri’nde gerçekleşen düğün törenine Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, AK Parti Eski Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, Adapazarı Belediye Başkan Vekili Erol Aydın, SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş başta olmak üzere çok sayıda davetli katıldı. STK temsilcileri ve siyasilerin yoğun ilgi gösterdiği düğün töreninde Mete ve Tekin aileleri misafirleriyle yakından ilgilendi.

Görkemli düğün töreni genç çiftin pistte zeybek oynamasıyla başladı. Gençlerin eşlik ettiği zeybek resitali görülmeye değerdi. Cevdet Mete mutlu gününde kendilerini yalnız bırakmayan dostlarına teşekkür ederken, davetliler ise unutulmaz bir gece yaşattıkları ile Mete ve Tekin ailesine teşekkür ettiler.

Yorumlar (0)