banner2

banner1

banner22

Meslek grubu üyelerini ağırlandı

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyetlerini yürüten, ısıtma, soğutma ve mekanik tesisat sektörü temsilcilerinin oluşturduğu 7’nci Meslek Komitesi aylık olağan toplantısını video konferans eşliğinde gerçekleştirdi.

GÜNDEM 14.01.2021, 15:08 Editör: Gizem Demirsoy
Meslek grubu üyelerini ağırlandı
banner48

SATSO Yönetim Kurulu tarafından alınan ve Meclis tarafından da onaylanan kararla 2021 yılı SATSO’da “Üyelerle İletişim Yılı” olarak belirlenerek meslek komitelerinin temsil ettikleri sektör temsilcileri ile iletişimlerinin güçlendirilmesi hedeflendi. Alınan karar bağlamında; SATSO 7’nci Meslek Komitesi, aylık olağan toplantısında meslek grubu temsilcilerini ağırlayan ilk komite oldu. Komite Başkanı ve üyeleri ile meslek grubu üyelerinden temsilcilerin katıldığı online toplantıda sektörel problemler ve çözüm önerileri, sektörün geleceği ve çıkarılması gereken yol haritası hakkında değerlendirmelerde bulunuldu.

 “2021 YILINI “ÜYELERLE İLETİŞİM YILI” OLARAK BELİRLEDİK”

Konu ile ilgili konuşan SATSO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi ve aynı zamanda 7’nci Meslek Komitesi üyesi Doğan Çatalbaş, “Hem sağlık, hem de ekonomik olarak zor geçen 2020 yılını geride bıraktık. Üyelerimizin faaliyetlerinin devamı açısından da yorucu ve stresli bir yıl oldu. SATSO Yönetim Kurulu olarak zor günlerde üyelerimizin sesi olmaya gayret ettik ve sorunları ilgili makamlara ilettik, iletmeye de devam ediyoruz. 2020 yılında üyelerimize SATSO’nun yanlarında olduğunu hissettirmeye yönelik çalışmalar yaptık. Bu yıl da bunun daha da artması amacıyla 2021 yılını “Üyelerle İletişim Yılı” olarak belirledik. Bu kapsamda da 7. Meslek Komitesi olarak her ay gerçekleştirdiğimiz olağan toplantılarımızda sektör temsilcisi meslek grubu üyelerimizi ağırlayarak onlara çalışmalarımız hakkında detaylı bilgilere sunarak sektörel değerlendirmelerini alacağız. Çalışmalarımızı bu doğrultuda daha verimli yürütmeyi hedefliyoruz.

“GELEN TALEPLERİ KOMİTEMİZCE TİTİZLİKLE ELE ALIYORUZ”

7’nci Meslek Komitesi Başkanı Emre Şahin ise; “Meslek Komitesi olarak üyelerimizle iletişimi göreve geldiğimiz 2018 yılından beri daima en üst seviyede tutuyoruz. Komite olarak sektör temsilcisi meslek grubu üyelerimizi sık sık ziyaret ediyor ve bunun yansıra da onlardan gelen talepleri komitemizce titizlikle ele alıyoruz. Bunu ilk gerçekleştiren komite olmaktan da memnuniyet duyuyoruz.” diye konuştu.

Yorumlar (0)