banner2

banner1

banner22

Memur-Sen’den 'Bereket' uygulaması

Memur-Sen Sakarya İl Temsilciliği üyelerinin yapmış oldukları indirim anlaşmalarına daha kolay ulaşabilmeleri için Bereket Uygulamasını yaptı. Bereket Uygulaması google play store’lerde yerini aldı.

GÜNDEM 03.05.2021, 09:54 Editör: Gizem Demirsoy
Memur-Sen’den 'Bereket' uygulaması
banner48

Memur-Sen Sakarya İl Temsilcisi ve Eğitim-Bir-Sen Sakarya Şube Başkanı Murat Mengen üyelerine yönelik yapmış oldukları indirim anlaşmalarını tek bir uygulamada bir araya getirerek daha kolay ve kullanışlı bir hizmete imza attıklarını söyledi.

TIKLA ULAŞILABİLECEK BİR İMKAN OLUŞTU

Mengen; “Biz üyelerimize yönelik olarak sürekli indirim anlaşmaları imzalayan, üyelerinin ekonomik özlük ve sosyal haklarına yönelik her türlü alanda çalışma yapan Türkiye’nin en büyük sivil toplum kuruluşuyuz. Ulusal ve yerel çok sayıda indirim anlaşması yaptığımız için bazen üyelerimiz bu anlaşmalara ulaşmakta sorun yaşayabiliyorlardı. Bereket uygulaması ile birlikte artık 7/24 tek tıkla ulaşabilecekleri bir imkan oluşmuş oldu. Şimdilik sadece android telefon ve tabletlere yüklenebilen uygulamamız google play store’de kolaylıkla indirilip kurulabiliyor. Tüm üyelerimize hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu. 

Yayınlandığı ilk günde binden fazla kişinin indirdiği uygulama üyeler tarafından da ilgi ve memnuniyetle  karşılandı

Yorumlar (0)