banner2

banner1

banner22

Meliha Ergül toprağa verildi

Adapazarı Belediyesi Meclis Üyesi Türker Ergül ile SATSO 18. Meslek Komitesi Başkanı İlker Ergül’ün babaannesi Meliha Ergül son yolculuğuna uğurlandı.

GÜNDEM 15.01.2020, 15:59 Editör: Ebru Bulut
Meliha Ergül toprağa verildi
banner48

Adapazarı Belediyesi Meclis Üyesi Türker Ergül ile SATSO 18. Meslek Komitesi (Mühendislik ve Mimarlık Hizmetleri) Başkanı İnşaat Mühendisi İlker Ergül ve Jeoloji Mühendisi Büşra Ergül Topçu’nun babaannesi Meliha Ergül tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

ACI GÜNLERİNDE YALNIZ BIRAKMADILAR

Budaklar Mahallesi halkından Naci Ergül'ün annesi, Adapazarı Belediyesi Meclis Üyesi Türker Ergül, SATSO 18. Meslek Komitesi Başkanı inşaat mühendisi İlker Ergül ve jeoloji mühendisi Büşra Ergül Topçu'nun babaannesi Meliha Ergül'ün cenazesine; Adapazarı Belediyesi Başkan Vekili Yavuz Meşe, başkan yardımcısı Hilmi Kızılcık, AK Parti, İYİ Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi'nden çok sayıda siyasetçi, İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Hüsnü Gürpınar. Yerel Kültür Derneği Başkanı Necmettin Kırık, APEK yöneticileri, Ziraat Odası temsilcileri, SATSO Meclis üyeleri, iş ve siyaset dünyasından çok sayıda isim ile birlikte Budaklar Mahallesi vatandaşları katıldı.

SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Budaklar Merkez Camii'nde kılınan cenaze namazı öncesi taziyeleri kabul eden Ergül Ailesinin üyeleri, acı günlerinde yanlarında olan tüm sevenlerine teşekkür ettiler. Tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden 80 yaşındaki Meliha Ergül cenaze namazı sonrasında Budaklar Mahallesi Aile Kabristanlığında toprağa verildi.

Yorumlar (0)