banner2

banner1

banner22

MEB-DER'den durmuş'a ziyaret

MEB-DER Milli Eğitimciler Birliği Derneği Yönetim Kurulu üyeleri Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş’u ziyaret ederek, eğitim ve gündem üzere istişarelerde bulundu.

GÜNDEM 20.05.2018, 09:46
MEB-DER'den durmuş'a ziyaret
banner48

MEB-DER Milli Eğitimciler Birliği Derneği Başkanı Ali Akıllı, dernek çalışmaları hakkında bilgi verdi. Eğitim ve sosyal sorumluluk projeleri üzerine çalışmalar yaptıklarını ifade eden Akıllı, ‘Bi Dünya Kadın’, ‘Bir Tema Bir Tebessüm’ ve son olarak ‘En Yakın Arkadaşım Akranım’ Projelerimizi yürütürken, İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzle iş birliği protokolleri yaptık. İl Müdürlüğümüzle hep uyumlu çalıştık. Eğitim ve sosyal sorumluluk konularında bizlere düşen her türlü göreve hazırız” şeklinde konuştu.

‘Yetmez mi?’ ve ‘Eğitim Günlüğü’ adıyla iki adet yayınları olduğunu ifade eden Akıllı, yerel bir gazetede haftalık tam sayfa Değerler Eğitimi yazı dizisi hazırladıklarını söyledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Fazilet Durmuş, eğitimde kaliteyi artıracak, öğrencilerin hayatına dokunacak her türlü projede birlikte çalışabileceklerini ifade etti.

Ziyarete MEB-DER Yönetim Kurulu üyeleri; Abidin Dayıoğlu, Mesut Topal, Abdurrahman Şafak ve Hanım Komisyonu Başkanı Kuaybe Nagehan Özder katıldı. Ziyaret sonunda Fazilet Durmuş’a MEB-DER yayınları ve tablo takdim edildi.

Yorumlar (0)